Lumină frontală LED + pozițional inferioară, 45W/5W, 4000LM, 12/24V [L3416]
Cod: 11258Descriere detaliată a produsului
- 5 W; 45 W
-12 / 24V
- cablu: 250mm
- fixare: șuruburi
- material: lentilă PC, capac aluminiu
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumina camionului Lumini LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010067558 |
| Lungimea cablului: | 250 mm |
| Material pentru lentile: | pc |
| Materialul corpului: | Aluminiu |
| Temperatura de funcționare: | -40°C până la +60°C |
| tensiune de operare: | 12V/24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
