Lumină încasabilă pentru scară cu LED de exterior dreptunghi, 3W, IP65/2-PACK!
Cod: 10378/2-PACKDescriere detaliată a produsului
Cip LED: SMD
Durata de viata: 20.000 ore
Consum de energie: 3W
Tensiune: AC: 220-240V, 50Hz
Unghi de iluminare: 270 °C
Culoare luminii: alb cald, 3000K
Flux luminos: 180 lm
Indicele de redare a culorilor CRI: >80
Material: aluminiu
Protectie: IP65
Timp de pornire 100% pornit: 0,001 s (pornire instant)
Stabilitatea culorii: <6
Cicluri de pornire/oprire: >15.000
Condiții de lucru: -20 °C până la +45 °C
Dimensiuni: 58 x 103 x 45mm
Certificare: CE, EMC, ROHS
Clasa de eficienta energetica: G
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800170207547 |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Clasa energetică: | G |
| Consumul de energie (W): | 3 |
| CRI (indice de redare a culorilor): | >80 |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Lumeni: | 180lm |
| Temperatura de funcționare: | -20 până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 100-240V, 50/60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
