Lumină Led Baie 10W, Ip44, Crom
Cod: 3916
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 3916
EAN: 3800157626118
182.99 lei
132.99 lei
/ buc
109.91 lei
fără TVA
Alb Rece
Momentan indisponibil
| 3917
EAN: 3800157626125
182.99 lei
132.99 lei
/ buc
109.91 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Lampa LED pentru baie este potrivită ca iluminat deasupra oglinzii sau ca lumină pe perete. Se caracterizează printr-o durată lungă de viață (30.000 h), consum redus (10 W) și eficiență ridicată (950 lm). Lampa este clasificată IP44.
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Putere / Echivalent: | 10W = 75W |
| Alimentare: | AC 220-240V, 50/60Hz |
| Flux luminos, lumeni: | 950 lm |
| Unghi de iluminare: | 150 ° |
| Material: | aluminiu+plastic+crom |
| Culoare luminoasă: | 4000K |
| IP: | IP44 |
| Dimensiuni: 605 x 53,6 x 64,6 mm: | |
| Durată de viață: 30.000 h: | |
| Certificare: | CE, EMC, ROHS |
| Garantie: | 3 ani |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
