Lumină LED cu telecomandă Estela 40W, 4300lm, alb [WO8022]
Cod: 16539Descriere detaliată a produsului
- Se instalează direct pe tavan sau se suspendă folosind kitul de instalare inclus în pachet
- UGR < 19 elimină strălucirea nedorită și creează un mediu plăcut de lucru sau relaxare
- telecomanda poate fi utilizată pentru a regla intensitatea luminii, a modifica temperatura luminii sau a alege între modurile de iluminare prestabilite
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718044251 |
| Lumeni (lm): | 4300 |
| Material: | ABS+PS LGP |
| Ora de începere: | 0-100% < 1s |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 40 |
| Reglabil: | Da (prin telecomandă) |
| Temperatura de lucru: | -10°C până la +50°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V,50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| CRI Index: | >80 |
| Durată de viaţă: | 20 000 h |
| Temperatura luminii: | 3000K-6500K |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
