Lumină LED de grădină FRENIT fără cadru cu senzor PIR 20W, 1800LM, 4000K, IP65, gri/2-PACK! [AD-OP-6204GLPMR4]
Cod: 12332/2-PACKDescriere detaliată a produsului
Lampa are LED-uri SMD moderne care garantează o eficiență energetică ridicată și o durată lungă de viață a dispozitivului. Lanterna are un senzor de mișcare încorporat, care ajută și la economisirea energiei electrice, deoarece activează iluminarea doar atunci când este necesar. În plus, produsul are o funcție de reglare a luminii. O parte a lămpii este un abajur din policarbonat într-o culoare lăptoasă, datorită căreia lumina este distribuită uniform.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corpuri de iluminat LED de grãdinã |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5908254815751 |
| Acoperire IP: | IP54 |
| Culoare deschisă: | Alb Natural 4000K |
| Culoarea corpului: | Gri |
| Index CRI: | ≥85 |
| Lumeni: | 1800lm |
| Raza de detectare: | min: 10 sec ± 3 sec, max: 5 min. ± 1 min. |
| Tensiune de intrare: | AC: 200-240V, 50/60Hz |
| Unghiul de detectare: | 140° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
