Lumină LED frontală 24W, 1750lm, 12/24V [L3420]
Cod: 11604Descriere detaliată a produsului
- Tensiunea universală 12/24V permite instalarea în mașini, camioane și utilaje
- Reflectorul emite un fascicul de lumină concentrat, ideal pentru condusul pe timp de noapte - fază lungă
- Carcasa și radiatorul din aluminiu se ocupă de disiparea căldurii, ceea ce prelungește durata de viață a LED-ului
- Produsul respectă standardele R10 și R149 - poate fi utilizat legal pe drumurile publice
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5901741301218 |
| Acoperire IP: | IP 67 |
| Certificate: | ECE R10, ECE R149 |
| Flux de lumină: | 1750lm |
| Putere: | 24W |
| Temperatura de lucru: | -40°C - +50°C |
| Tensiune: | DC: 12/24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
