Lampă LED frontală + de avertizare 80W/11W, 4800lm, 12/24V, IP67 [L3434]
Cod: 11760Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumini LED suplimentare si de lucru |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5905358304679 |
| Luminozitate: | 4800lm |
| Lungimea cablului: | 250 mm |
| Material: | Aluminiu |
| Protecție IP: | IP67 |
| Putere (W): | 80W+11W |
| Alimentare electrică: | 12/24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
