Lumină LED frontală+poziție, 50W+8W, 4000LM, 12/24V/2-PACK + cadou 🎁! [L3419]
Cod: 11280/2-PACKDescriere detaliată a produsului
Material: Aluminiu + PC
Montare: șurub
Lungime cablu: 250 mm
Putere: 8W / 50W
Număr de LED-uri / lm: 10 + 14
Flux luminos: 4000lm
Alimentare: 12 / 24V
Certificate: ECE R10, ECE R7, ECE R112
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumina camionului Lumini LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010068821 |
| Lumeni: | 4000 lm |
| Lungimea cablului: | 250 mm |
| Material pentru lentile: | pc |
| Materialul corpului: | Aluminiu |
| Număr de LED-uri/lm: | 10 + 14 |
| Temperatura de funcționare: | -40°C până la +60°C |
| tensiune de operare: | 12V/24V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
