Lumină LED liniară șină magnetică 20W, 1600lm, 24V
Cod: 7954Produse asociate
Alb Cald
În stoc
| 7954
EAN: 3800157652728
497.99 lei
373.99 lei
/ buc
309.08 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 7955
EAN: 3800157652735
497.99 lei
373.99 lei
/ buc
309.08 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- CRI> 90
- chips-uri de înaltă calitate
- instalare și întreținere ușoară
- asigură o radiație uniformă și îmbunătățește atractivitatea oricărui mediu
Utilizare: Ideal pentru iluminatul birourilor, săli de expoziție, hoteluri, locuințe camere, muzee etc.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Industrial LED Track lumini industriale |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Culoarea corpului: | Negru |
| Dimmability: | Nu |
| Flux luminos, lumeni: | 1600lm |
| Lifetime: | 30.000 de ore |
| Putere: | 20W |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | DC: 24V |
| Tip de cipuri LED: | Cip Samsung |
| Unghiul de emisie: | 100° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
