Lumină LED pentru baie deasupra oglinzii, 12 W, crom, alb zi 4000K
Cod: 3902Descriere detaliată a produsului
Potrivit ca iluminat deasupra unei oglinzi sau ca lampă de perete.
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157621878 |
| Clasa energetică: | A+ |
| Flux de lumină: | 900 lm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Număr de produs: | VT-7014 |
| On/Off: | 15000 |
| Opțiune de a estompa: | nu |
| Performanță echivalentă: | 70W |
| Protecție IP: | IP20 |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
