Lumină liniară LED de 20 W (1400 lm)
Cod: 6413
Alb Cald
Momentan indisponibil
| 6413
EAN: 3800157626743
157.99 lei
121.99 lei
/ buc
100.82 lei
fără TVA
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 6414
EAN: 3800157626750
157.99 lei
121.99 lei
/ buc
100.82 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 6415
EAN: 3800157626767
157.99 lei
121.99 lei
/ buc
100.82 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Panouri LED liniare |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Clasa energetică: | A+ |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Gaura de montare: | 170 x 32 mm |
| Lifetime: | 30.000 de ore |
| Lumeni: | 1400lm |
| Materialul corpului: | Aluminiu |
| Putere / Echivalent: | 20W / 120W |
| Temperatura de funcționare: | -20 până la +45°C |
| Tensiune de alimentare: | AC: 85-265V / 50.60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
