Lumină liniară LED de 30 W (2400 lm)
Cod: 6407
Alb Cald
Momentan indisponibil
| 6407
EAN: 3800157626682
277.99 lei
214.99 lei
/ buc
177.68 lei
fără TVA
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 6408
EAN: 3800157626699
277.99 lei
214.99 lei
/ buc
177.68 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 6409
EAN: 3800157626705
277.99 lei
214.99 lei
/ buc
177.68 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Panouri LED liniare |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Clasa energetică: | A+ |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Gaura de montare: | 405 x 32 mm |
| Lifetime: | 30.000 de ore |
| Lumeni: | 2400lm |
| Materialul corpului: | Aluminiu |
| Temperatura de funcționare: | -20 până la +45°C |
| Tensiune de alimentare: | AC: 85-265V / 50.60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
