Lumină pentru camion spate 16xLED, 12-24V, stânga/dreapta [L2295]
Cod: 11039Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumina camionului Lumini LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010040438 |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Culoare deschisă: | Roșu / galben |
| Lungimea cablului: | 0,3 m |
| Putere: | 2W |
| Temperatura de lucru: | -40°C până la +65°C |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
