Lumină pentru camion spate 24xLED, 12-24V, stânga sau dreapta [L1838]
Cod: 11119Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumina camionului Lumini LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010057672 |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Certificate: | ECE/EMC |
| Culoare: | rosu alb |
| Lungimea cablului de alimentare: | 0,3 m |
| Temperatura de funcționare: | -40°C până la +65°C |
| Tensiune: | 12V/24V |
| Timp de funcționare: | 50000 h |
| Tip de corp: | Metal, plastic |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
