Lumină spate LED, semnal de întoarcere dinamic, 12/24V, 6 funcții/2-PACK! [L1913]
Cod: 11190/2-PACKDescriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lumina camionului Lumini LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 2000010066094 |
| Acoperire IP: | IP67 |
| Certificate: | ECE R3, R6, R7, R10, R23, R38 |
| Culoare deschisă: | alb, portocaliu, rosu |
| Lungimea cablului: | 300 mm |
| Temperatura de funcționare: | -40°C până la +65°C |
| Dimensiuni: | 284x100x37,8mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
