Lumină stradală solară LED 40W, 4800lm (120lm/W), IP65/2-PACK!
Cod: 5503/2-PACK
Alb Natural
În stoc
| 5503/2-PACK
EAN: 3800157658140
2 015.98 lei
1 349.99 lei
/ buc
1 115.69 lei
fără TVA
Alb Rece
Momentan indisponibil
| 5504/2-PACK
EAN: 3800157658157
2 015.98 lei
1 349.99 lei
/ set
1 115.69 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Notă: durata de viață a lămpilor depinde de vreme, iar parametrii dați de producător sunt valabili în condiții ideale.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A CONDUS ILUMINATUL PUBLIC |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Capacitatea bateriei: | Baterie cu litiu de 9,6 V, 12.000 mAh |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Lifetime: | 35.000 de ore |
| Lumeni: | 4800 (120lm/W) |
| Raza de detectare: | 3-12 m, 120° |
| Temperatura de lucru: | -20° până la +45°C |
| Timp de încărcare: | 8-10 ore de încărcare la lumina soarelui |
| Timp de lucru: | 36-120 ore |
| Tip de cipuri LED: | SMD2835 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
