Modul LED 2W, 190LM, 12V, 6000-6500K, 170°, linie LED [243417]
Cod: 12202Descriere detaliată a produsului
La instalare, nu uitați să furnizați numai surse de alimentare destinate iluminatului cu LED-uri. Modulul LED de 12V poate funcționa numai dacă este alimentat de o tensiune stabilizată și sigură, similară altor produse realizate în tehnologie LED.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Module LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| EAN: | 5901583243417 |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Culoare deschisă: | Alb Rece 6000K-6500K |
| Lifetime: | 70.000 ore |
| Lumeni: | 190 lm |
| Tensiune de alimentare: | 12V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
