Modul LED SMD5050 0,24W, IP68, verde
Cod: 5140Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Module LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157621816 |
| Acoperire IP: | IP68 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Culoare deschisă: | Verde |
| Flux de lumină: | 20 lm |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Temperatura de lucru: | -25°C până la 50°C |
| Tensiune de intrare: | DC:12V |
| Tip de cipuri LED: | SMD5050 |
| Tip de corp: | PVC |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
