NYMPHEA FUSION LED plafonieră 20W/30W/40W, CCT, pătrată [SLI031061CCT_PW]
Cod: 25436Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5900145605571 |
| Culoare deschisă: | 3000/4000/6000 K |
| Lumeni (lm): | 2300/3400/4500 |
| Protecție IP: | IP44 |
| Putere (W): | 20W/30W/40W |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50Hz |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
