Pachet 3 x cadru GU10, nichel satinat, 3 x bec LED, 5W
Cod: 8885
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 8885
EAN: 3800157650076
123.99 lei
94.99 lei
/ set
78.50 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 8886
EAN: 3800157650083
123.99 lei
94.99 lei
/ set
78.50 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Rame de tavan |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Culoarea corpului: | Alb + nichel satinat |
| Dimmability: | Nu |
| Lumeni: | 400 lm |
| Performanță echivalentă: | 35W |
| Protecție IP: | IP20 |
| Socket: | 3xGU10 |
| Temperatura mediului: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50/60Hz |
| Unghiul de emisie: | 110° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
