Panou cu prismă LED 50W, 6000lm, 150cm, cip SAMSUNG/1+1 gratuit!
Cod: 20354/1PLUS1
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 20354/1PLUS1
EAN: 3800157663762
306.99 lei
153.99 lei
/ set
127.26 lei
fără TVA
Alb Rece
Momentan indisponibil
| 20355/1PLUS1
EAN: 3800157663779
306.99 lei
153.99 lei
/ set
127.26 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Slim Edge LED corpuri de iluminat LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Culoarea corpului: | alb |
| Lifetime: | 25.000 ore |
| Lumeni: | 6000lm |
| On/Off: | 15000 |
| Protecție IP: | IP 20 |
| Temperatura mediului: | -25 până la 50°C |
| Tensiune: | AC: 200-240V, 50Hz |
| Tip de cipuri LED: | SMD - cip Samsung |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
