Panou încorporat Solight LED 12W, 900lm, CCT, 3000K/4000K/6000K, rotund [WD140]
Cod: 16387Descriere detaliată a produsului
- pentru instalare in tavane
- consum: 12W
- flux luminos: 900lm
- temperatura de culoare: reglabila 3000K, 4000K, 6000K (cald, neutru, alb rece)
- Durata de viata LED: 30.000 ore
- unghi de iluminare: 160°
- timp de încălzire: <0,1s
- indice de redare a culorii Ra: >80
- material: aluminiu + PMMA
- protectie: IP20
- tensiune: 85 - 265V, 50 - 60Hz
- transformator de putere inclus
- temperatura de functionare: -20°C pana la 50°C
- dimensiuni: Ø170x13mm
- gaura pentru instalare: Ø155mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | PANOURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718025090 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Flux de lumină: | 900lm |
| Materialul corpului: | Aluminiu + PMMA |
| Putere (W): | 12W |
| Shape: | Rundă |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
| Unghiul de iluminare: | 160° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
