Panou LED Algine Line 44W cu alimentare, 60x60 cm (5300Lm), alb [SLI035050NW]
Cod: 20005Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Algine Line este un panou LED cu design inovator, potrivit pentru birouri, hoteluri, facilități publice, coridoare etc.
- UGR <16 - coeficientul scăzut de strălucire asigură excelent conditii de lucru
- eficiență luminoasă ridicată de până la 120l/W înseamnă nevoia de mai puține lămpi în comparație cu alte lămpi
- garanție până la 5 ani
- culoare alb mat
- instalare simplă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Panouri LED 60x60cm |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoare deschisă: | Alb Natural |
| Eficiență maximă: | 120 lm/W |
| Index CRI: | >80 |
| Lifetime: | 50.000 de ore |
| Lumeni: | 5300lm |
| Sursă de alimentare: | Philips |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
