PANOU LED 62x62cm BACKLIGHT 25W/40W/45W, 3000/4800/5400LM, CCT/6-PACK! [SLI035075CCT_PW]
Cod: 25377/6-PACKDescriere detaliată a produsului
- reglarea puterii pe sursa (25/40/45 W)
- Funcție CCT - posibilitatea de a schimba temperatura de culoare a luminii (3000/4000/6000K)
- randament luminos ridicat
- unghiul de iluminare de 90° oferă lumină direcțională, astfel încât obiectele sau suprafețele selectate să poată fi expuse mai bine
- potrivit pentru montaj la suprafață și încastrat
- UGR<19
- posibilitate de utilizare și în încăperi cu cerințe ridicate de igienă
Parametri suplimentari
| Categorie: | PANOURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| EAN: | 5904433170611 |
| Consumul de energie: | 25/40/45W |
| Culoare deschisă: | CCT 3000/4000/6000K |
| Culoarea corpului: | alb |
| Formă: | Pătrat |
| Lumeni: | 3000/4800/5400lm |
| Protecție IP: | IP20 |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC:200-240V,50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 90° |
| Durată de viaţă: | 50.000 de ore |
| UGR: | <19 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
