Panou LED cu alimentare 36W, 4320lm, pătrat 60x60cm, 110°, IP20
Cod: 216707Produse asociate
Alb Rece
Momentan indisponibil
| 216707
EAN: 3800157682206
270.99 lei
203.99 lei
/ buc
168.59 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- Sursă de lumină LED puternică, cu o putere de 120 LM/W
- Potrivită numai pentru tavane casetate
- Corp puternic și solid din aluminiu + PMMA + PP
- Echipat cu cipuri LED SMD eficiente
- Sursă de alimentare încorporată cu Push fit
Utilizare: birouri, săli de conferințe, showroom-uri, holuri, cabine, bucătării etc.</p >
Parametri suplimentari
| Categorie: | Panouri LED 60x60cm |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Certificare: | CE, EMC, ROHS |
| Flux de lumină: | 4320 (120lm/W) |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lifetime: | 30.000 ore |
| On/Off: | 15000 |
| Protecție IP: | IP20 |
| Temperatura mediului: | -25°C până la +40°C |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
