Panou LED de 12 W cu montare personalizabila, patrat, cip Samsung de 750 lm
Cod: 730
Alb Cald
Momentan indisponibil
| 730
EAN: 3800157642996
69.99 lei
58.99 lei
/ buc
48.75 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- Design modern și elegant
- Carcasă exterioară durabilă
- Nu atrage muștele
- Instalare ușoară
- Ecologic - fără conținut de plumb și mercur
Potrivit pentru case și birouri, săli de conferințe, spitale, hoteluri, centre comerciale etc.
Notă: Potrivit și recomandat pentru utilizare zilnică maximă de 10-12 ore, utilizare în afara acestui interval ar putea duce la pierderea garanției.
Sursa de alimentare este inclusă în pachet.
Parametri suplimentari
| Categorie: | SAMSUNG A CONDUS PANOURI |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Clasa energetică: | A+ |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Culoare deschisă: | Alb cald 3000K, Alb Natural 4000K, Alb Rece 6400K |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 750 lm |
| Lifetime: | 30.000 ore |
| Materialul corpului: | Aluminiu |
| Shape: | Pătrat |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +45°C |
| Tip de cipuri LED: | SMD |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
