Panou LED de 12W cu montare personalizabila, circular, 750lm, cip Samsung
Cod: 727
Alb Cald
Momentan indisponibil
| 727
EAN: 3800157641818
69.99 lei
58.99 lei
/ buc
48.75 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- Design ultra subțire, modern și elegant
- Carcasă exterioară durabilă
- Nu atrage muștele
- Instalare ușoară
- Mediu ecologic - fără conținut de plumb și mercur
Potrivit pentru gospodării, precum și pentru birouri, săli de conferințe, spitale, hoteluri, centre comerciale etc.
Notă: Potrivit și recomandat pentru o utilizare zilnică maximă a 10-12 ore, utilizarea peste acest interval poate duce la pierderea garanției.
Parametri suplimentari
| Categorie: | SAMSUNG A CONDUS PANOURI |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 750 lm |
| Gaura de montare: | Ø75-100mm |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Materialul corpului: | Aluminiu |
| Shape: | Rundă |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +45°C |
| Tip de cipuri LED: | SMD |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
