Panou LED de 24 W cu montare personalizabila, patrat, cip Samsung de 1800 lm
Cod: 742
Alb Cald
În stoc
| 742
EAN: 3800157643115
151.99 lei
128.99 lei
/ buc
106.60 lei
fără TVA
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 743
EAN: 3800157643122
151.99 lei
128.99 lei
/ buc
106.60 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- Design modern și elegant
- Carcasă exterioară durabilă
- Nu atrage muștele
- Instalare ușoară
- Ecologic - fără conținut de plumb și mercur
Potrivit pentru case și birouri, săli de conferințe, spitale, hoteluri, centre comerciale etc.
Notă: Potrivit și recomandat pentru utilizare zilnică maximă de 10-12 ore, utilizare în afara acestui interval ar putea duce la pierderea garanției.
Sursa de alimentare este inclusă în pachet.
Parametri suplimentari
| Categorie: | SAMSUNG A CONDUS PANOURI |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Clasa energetică: | A+ |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Culoare deschisă: | Alb cald 3000K, Alb Natural 4000K, Alb Rece 6400K |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 1800 lm |
| Gaura de montare: | Ø75-200mm |
| Lifetime: | 30.000 ore |
| Materialul corpului: | Aluminiu |
| Shape: | Pătrat |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +45°C |
| Tip de cipuri LED: | SMD |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
