Panou LED de suprafață cu alimentare, 12W, 900lm, pătrat
Cod: 4913
Alb Cald
În stoc
| 4913
EAN: 3800157605472
109.99 lei
84.99 lei
/ buc
70.24 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 4915
EAN: 3800157605496
109.99 lei
84.99 lei
/ buc
70.24 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Slim serie Seeded pãtrat panouri LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Certificare: | CE |
| Clasa energetică: | ȘI |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 900lm |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Materialul corpului: | Aluminiu |
| Număr de produs: | VT-1205SQ |
| On/Off: | 15000 |
| Putere/ Echivalent: | 12/75W |
| Shape: | Pătrat |
| Temperatura de lucru: | -25 până la 50°C |
| Tip de cipuri LED: | SMD |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
