Panou LED încastrat cu sursă de alimentare 12W, 1200lm, iluminat din spate, rotund
Cod: 78631
Alb Rece
În stoc
| 78631
EAN: 3800170223752
33.99 lei
24.99 lei
/ buc.
20.65 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | PANOURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Lumeni (lm): | 1200 lm |
| Material: | Plastic |
| Ora de începere: | 0-100% in < 1s |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 12 |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC:85-265V,50/60Hz |
| Tip LED: | SMD Samsung Chip |
| CRI Index: | >80 |
| Factor de putere PF: | >0.8 |
| Gaură de montare: | Ø155 mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
