Panou LED incorporat cu alimentare, 18W, 1400lm, rotund/2-PACK!
Cod: 214860/2-PACK
Alb Cald
În stoc
| 214860/2-PACK
EAN: 3800157686181
109.98 lei
79.99 lei
/ set
66.11 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 214861/2-PACK
EAN: 3800157686198
109.98 lei
79.99 lei
/ set
66.11 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafon rotund panouri LED seria Premium |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Certificare: | CE, EMC, ROHS |
| Flux de lumină: | 1400 lm |
| Gaura de montare: | Ø210 mm |
| Lifetime: | >20.000 ore |
| Materialul corpului: | Aluminiu |
| Protecție IP: | IP20 |
| Shape: | Rundă |
| Temperatura mediului: | -25 până la 50°C |
| Tensiune: | 50/60Hz, AC: 85-265V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
