Panou LED incorporat cu alimentare, 6W, 490lm, rotund/2-PACK!
Cod: 214854/2-PACK
Alb Cald
Momentan indisponibil
| 214854/2-PACK
EAN: 3800157686082
79.98 lei
49.99 lei
/ set
41.31 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 214855/2-PACK
EAN: 3800157686099
79.98 lei
49.99 lei
/ set
41.31 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- Design ultra subțire, modern și elegant
- Rată mai mare de transmisie a luminii
- Rezistență la deteriorări
- Fără radiații infraroșii, nu atrage insecte
- Instalare ușoară
- Fără plumb sau mercur (prietenos cu mediul)
- Aplicație: iluminat birouri, săli de conferințe, spitale, hoteluri, centre comerciale, iluminat pentru bucătărie și locuință etc.
Parametri suplimentari
| Categorie: | PANOURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Certificare: | CE, EMC, ROHS |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 490 lm |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Materialul corpului: | Aluminiu |
| On/Off: | 15000 |
| Protecție IP: | IP20 |
| Shape: | Rundă |
| Temperatura mediului: | -25 până la 50°C |
| Tensiune: | 50/60Hz, AC: 85-265V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
