Panou LED incorporat cu alimentare 3W, 330lm, rotund
Cod: 7855
Alb Cald
În stoc
| 7855
EAN: 3800170201668
20.99 lei
14.99 lei
/ buc
12.39 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 7856
EAN: 3800170201675
20.99 lei
14.99 lei
/ buc
12.39 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafon rotund panouri LED seria Premium |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Culoarea corpului: | alb |
| Diametru exterior: | 9 cm |
| Flux de lumină: | 330 lm |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Materialul corpului: | PC |
| On/Off: | 15000 |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 3 |
| Shape: | Rundă |
| Temperatura mediului: | -25 până la 50°C |
| Unghiul de iluminare: | 360° |
| Orificiu de montare: | 77-82 mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
