Panou LED montat pe suprafață cu sursă de alimentare 12W, 1200lm, rotund
Cod: 78741
Alb Natural
În stoc
| 78741
EAN: 3800170224018
59.99 lei
44.99 lei
/ buc.
37.18 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Lumeni (lm): | 1200 lm |
| Material: | Plastic |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 12W |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
| Tip LED: | SMD |
| Unghiul de iluminare: | 360° |
| CRI Index: | >80 |
| Durată de viaţă: | 20.000 de ore |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
