Panou LED pentru tavan casetat 40W, 4800lm, iluminat din spate, 120x30cm
Cod: 23148Produse asociate
Alb Rece
În stoc
| 23148
EAN: 3800170211278
265.99 lei
199.99 lei
/ buc
165.28 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- Construcție durabilă și solidă
- Echipat cu cipuri LED SMD extrem de eficiente
- Potrivit pentru birouri, săli de conferințe, showroom-uri, holuri, bucătării etc.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Panouri LED 120x30cm |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Dimmability: | Nu |
| Flux de lumină: | 4800lm |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Putere (W): | 40 |
| Temperatura de funcționare: | -25°C până la +50°C |
| Tensiune: | 220-240V |
| Tip de cipuri LED: | SMD |
| PF: | >0.9 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
