Panou LED 34W, 4760lm, 4000K, UGR<19, 60x60cm [205833]
Cod: 75137Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | PANOURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| EAN: | 5905378205833 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Lumeni (lm): | 4760 |
| Putere (W): | 34 |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
| Tip LED: | SMD2835 |
| Unghiul de iluminare: | 90° |
| CRI Index: | >80 |
| Culoarea luminii: | Alb Natural 4000K |
| Temperatura de functionare: | -20°C până la +50°C |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
