Panou aplicat LED Solight 12W, 900LM, pătrat 17x17cm, CCT, NEGRU/2-PACK! [WD171-B]
Cod: 16376/2-PACKDescriere detaliată a produsului
- adaptor de alimentare inclus
- temperatură de funcționare: -20°C până la 50°C
- dimensiuni: 170x170x 38mm
- culoare: negru
- clasa energetică: G
- temperatura cromatică: reglabilă 3000K, 4000K, 6000K (alb cald, neutru, rece)
Parametri suplimentari
| Categorie: | PANOURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718033422 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Flux de lumină: | 900lm |
| Materialul corpului: | Aluminiu + PMMA |
| Putere (W): | 12W |
| Shape: | Pătrat |
| Tensiune de intrare: | 85 - 265V, 50 - 60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 160° |
| Durată de viaţă: | 30 000 ore |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
