Panou LED Spectrum 60x60cm ALGINE 45W, 4000lm, 4000K, IP44, 4+2 gratis! [SLI035077NW_PW]
Cod: 25355/4PLUS2Produse asociate
Alb Natural [SLI035077NW_PW]
În stoc
| 25355/4PLUS2
EAN: 5904433174114
1 139.94 lei
759.96 lei
/ set
628.07 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Panouri LED 60x60cm |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 4000 lm |
| Formă: | pătrată |
| Lifetime: | >26.000 ore |
| Protecție IP: | IP44 |
| Putere (W): | 45 |
| Tensiune de intrare: | 230 V |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| Culoarea luminii: | Alb cald 3000K |
| Indice CRI: | >90 |
| Materialul carcasei: | Aluminiu/ațel/plastic |
| Reglabil cu variator: | Nu |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
