Panou prismatic LED 20W, 56,6cm, cip CREE
Cod: 203476
Alb Cald
În stoc
| 203476
EAN: 3800170241046
86.99 lei
64.99 lei
/ buc.
53.71 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 203486
EAN: 3800170241053
86.99 lei
64.99 lei
/ buc.
53.71 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 203496
EAN: 3800170241060
86.99 lei
64.99 lei
/ buc.
53.71 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lãmpi fluorescente LED - tuburi |
|---|---|
| Garanţie: | 6 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Material: | Plastic |
| Ora de începere: | 0-100% in < 1s |
| Pornit/Oprit: | 15 000 |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere: | 20W |
| Putere echivalentă: | 40W |
| Tensiune de intrare: | AC:200-240V,50/60Hz |
| Tip LED: | SMD CREE |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| CRI Index: | >80 |
| Durată de viaţă: | 25 000 ore |
| Factor de putere PF: | >0.7 |
| Întunecare: | NU |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
