Panou prismatic LED 50W, 6000lm, 150cm, 1+1 gratis!
Cod: 8054/1PLUS1
Alb Rece
În stoc
| 8054/1PLUS1
EAN: 3800170203099
239.98 lei
119.99 lei
/ set
99.17 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lãmpi fluorescente LED - tuburi |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Culoarea corpului: | alb |
| Lifetime: | 25.000 ore |
| Lumeni: | 6000lm |
| On/Off: | 15000 |
| Protecție IP: | IP 20 |
| Putere (W): | 50 |
| Reglabil: | Nu |
| Temperatura mediului: | -25 până la 50°C |
| Tensiune: | AC: 200-240V, 50Hz |
| Tip de cipuri LED: | SMD - cip Samsung |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
