Plafon/perete LED DOME LIGHT 12W, 840lm, 1+1 gratis!
Cod: 1349/1PLUS1
Alb Cald
Momentan indisponibil
| 1349/1PLUS1
EAN: 3800157624046
139.98 lei
69.99 lei
/ set
57.84 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- Construcție durabilă din aluminiu
- Compatibil cu becuri GU10, max. 35W (becul nu este inclus)
- Instalare aparentă
- Pentru uz interior - IP20
- Dimensiuni: 60x100mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Culoarea corpului: | Negru + alb |
| Flux de lumină: | 840 lm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lifetime: | >20.000 ore |
| Performanță echivalentă: | 40W |
| Protecție IP: | IP54 |
| Putere (W): | 12 |
| Temperatura mediului: | -20°C până la + 45°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50/60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
