Plafoniera LED, 15W, 1850lm, cip Samsung, cerc, 1+1 gratis!
Cod: 2113889/1PLUS1
Alb Cald
În stoc
| 2113889/1PLUS1
EAN: 3800157681100
329.98 lei
164.99 lei
/ set
136.36 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- instalare simpla
- intretinere usoara
- fara incalzire
- IP44
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Culoarea corpului: | alb |
| Dimmability: | Nu |
| Flux de lumină: | 1850 lm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lifetime: | >20.000 ore |
| Protecție IP: | IP44 |
| Temperatura mediului: | -20°C până la + 45°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
