Plafoniera LED, 25W, 2500lm, cip Samsung, pătrat, 1+1 gratis!
Cod: 13959/1PLUS1
Alb Cald
În stoc
| 13959/1PLUS1
EAN: 3800157657549
439.98 lei
219.99 lei
/ set
181.81 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- instalare simplă
- întreținere ușoară
- fără încălzire
- luminozitate crescută 100lm/W
- IP44
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Culoarea corpului: | alb |
| Dimmability: | Nu |
| Flux de lumină: | 2500 lm (100lm/W) |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lifetime: | >20.000 ore |
| Protecție IP: | IP44 |
| Temperatura mediului: | -20°C până la + 45°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
