Plafoniera LED 36W, 3900lm, schimbare de culoare 3000K-6500K, 1+1 gratis!
Cod: 217609/1PLUS1Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157652247 |
| Dimmability: | Nu |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Lumeni: | 3900 lm |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune: | AC 175-265V, 50/60 Hz |
| Unghiul de emisie: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
