Plafoniera LED cu telecomanda FLOCO 30W+6W, RGB, 2100lm, 40cm, alb [WO8015]
Cod: 16489Descriere detaliată a produsului
- consum: max. 30W + 6W RGB
- flux luminos: max. 2100lm
- temperatura de culoare: 3000K - 6500K
- telecomanda inclusa
- Durata de viata LED: 20.000 ore
- unghi de iluminare: 120°
- indice de redare a culorii Ra: >80
- material: Fe + PMMA + ABS
- IP20
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718039165 |
| Culoare deschisă: | 3000K - 6500K |
| Flux luminos (Lumeni): | 2100 |
| Material: | Fe+PMMA+ABS |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere: | 30W + 6W RGB |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +50°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V, 50/60 Hz |
| Unghiul de emisie: | 120° |
| Durata de viață: | 20.000 ore |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
