Plafoniera LED Solight Treviso, 48W, 2880lm, reglabilă, telecomandă, rotundă, gri [WO768-G]
Cod: 16196Descriere detaliată a produsului
- Consum: max. 48W
- Flux luminos: max. 2880lm
- Temperatura cromatică: 3000K - 6500K
- Durata de viață a LED-ului: 20.000 ore
- Unghi de iluminare: 120 °
- CRI> 80
- Material: Fe + PS
- Protectie: IP20
- Tensiune: AC 220-240V
- Clasa energetica: A +
- Temperatura de functionare: -20 °C până la 50 °C
- Forma: rotundă
- Culoare: gri
Dimensiuni: Ø450x100mm.
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718026738 |
| Acoperire IP: | IP 20 |
| Culoarea corpului: | Gri |
| Flux luminos, lumeni: | Max. 2880lm |
| Lifetime: | >20.000 ore |
| Putere/ Echivalent: | max 48W |
| Shape: | Inel |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +50°C |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
