Plafoniera LED ZONDA cu senzor 12W, 800lm, rotunda, 4000K, 1+1 gratis! [AD-PL-349WLPMR4]
Cod: 80089/1PLUS1
Alb Natural
În stoc
| 80089/1PLUS1
EAN: 5908254817595
349.98 lei
174.99 lei
/ set
144.62 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- setarea timpului de iluminare în intervalul de la 10 secunde la 3 minute
- reglarea intensității LUX
- raza maxima de detectare a miscarii 6m
- LED-uri SMD, care garantează o eficiență energetică ridicată și o durată lungă de viață
- putere nominala 12 W
- flux luminos 800 lm
- culoare alb natural 4000K
- baza lămpii este dintr-un aliaj metalic iar abajurul este din policarbonat indestructibil de culoare lăptoasă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 800 lm |
| Putere (W): | 12 |
| Raza de detectare: | max 6m |
| Tensiune: | 230V~, 50Hz |
| Unghiul de detectare: | 360° |
| CRI: | >85 |
| Dimensiuni: | Ø290x67mm |
| Senzor de lumină naturală reglabil (LUX): | <3—2000lux |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
