Plafoniera Solight LED pătrată Treviso, 48W, 2880lm, telecomandă, gri, 3000K-6500K [WO769-G]
Cod: 16205Descriere detaliată a produsului
- Pentru instalare pe perete și tavan
- Telecomanda inclusă (2x baterii AAA nu sunt incluse)
- Consum: max. 48W
- Flux luminos: max. 2880lm< br / >- Temperatura de culoare: 3000K - 6500K
- Unghi de iluminare: 120°
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718026752 |
| Culoare deschisă: | 3000K - 6500K |
| Flux luminos, lumeni: | Max. 2880lm |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Protecție IP: | IP20 |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +50°C |
| Tensiune: | AC: 220-240V, 50/60 Hz |
| Unghiul de emisie: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
