Powerbank 10000mAh, 2x USB + 1x USB tip C, negru
Cod: 23036Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Powerbanks |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800170209794 |
| Capacitatea bateriei: | Litiu polimer 3.7V, 10000mAh |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Protecție IP: | IP20 |
| Putere (W): | 10 |
| Tensiune de ieșire: | USB (5V/2,4A) |
| Tensiune de intrare/ieșire: | USB Type-C (5V/2,0A) |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
