Prelungitor 1,4m, 3 prize, 2xUSB, 16A, IP20
Cod: 8799Descriere detaliată a produsului
- mai multe prize de înaltă calitate cu 2 porturi USB pentru încărcare ușoară
- realizate din cablu de calitate premium
- ușor de utilizat și întreținere redusă
Utilizare: acasă, la birou, în excursii, în hoteluri etc.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157645669 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoarea corpului: | alb |
| flux de intrare/ieșire: | 16A/16A |
| Lungimea cablului: | 1,4 m |
| Sarcina nominală: | 3680W |
| Tensiune de intrare: | AC: 230V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
